cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Budzyń
20 ogłoszeń
Od najnowszych
20 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z garażem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
950 000 zł135,56 m² 7 007,97 zł/m²
Lista ogłoszeń
Działka budowlana, ul. Łucjanowo
Budzyń,wielkopolskie
57 500 zł250 m² 230 zł/m²
Działka Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
2 000 zł2 611 m² 0,77 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom z garażem Budzyń
Budzyń,małopolskie
5 300 zł150 m² 35,33 zł/m²
Hala Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
1 550 000 zł869 m² 1 783,66 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Budzyń,wielkopolskie
309 000 zł54,12 m² 5 709,53 zł/m²
Dom z garażem
Budzyń,wielkopolskie
920 000 zł143,10 m² 6 429,07 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Margonińska
Budzyń,wielkopolskie
980 000 zł170 m² 5 764,71 zł/m²
Dom z garażem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
850 000 zł175,60 m² 4 840,55 zł/m²
Dom z tarasem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
920 000 zł143,10 m² 6 429,07 zł/m²
Dom z garażem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
3 497 847 zł695,15 m² 5 031,79 zł/m²
Działka Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
7 999 000 zł52 323 m² 152,88 zł/m²
Działka Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
200 000 zł2 200 m² 90,91 zł/m²
Dom z garażem Budzyń
Budzyń,łódzkie
299 360 zł71 m² 4 216,34 zł/m²
Działka przemysłowa uzbrojona Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
1 870 000 zł7 800 m² 240 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
6 500 000 zł87 040 m² 74,68 zł/m²
Dom z tarasem Budzyń
Budzyń,małopolskie
2 200 000 zł320 m² 6 875 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Budzyń
Budzyń,małopolskie
3 900 000 zł2 370 m² 1 645,57 zł/m²
Lokal użytkowy Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
10 700 000 zł1 615 m² 6 625,39 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom z tarasem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
920 000 zł143 m² 6 429,07 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący
Budzyń,wielkopolskie
1 499 000 zł244 m² 6 156,06 zł/m²
Archiwalne
Lokal użytkowy
Budzyń,wielkopolskie
1 700 000 zł869 m² 1 956,27 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
4 000 zł3 988 m² 1 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
630 000 zł77 m² 8 138 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
980 000 zł143 m² 6 848,36 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący
Budzyń,wielkopolskie
1 499 000 zł244 m² 6 156,06 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
1 700 000 zł869 m² 1 956,27 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
319 000 zł55 m² 5 789 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
225 000 zł52 m² 4 286 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
945 000 zł134 m² 7 068,06 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem
Budzyń,małopolskie
1 740 000 zł213 m² 8 169,01 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Transportowa
Budzyń,wielkopolskie
500 000 zł4 102 m² 121,89 zł/m²
Archiwalne
Lokal usługowy Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
945 000 zł406 m² 2 329,19 zł/m²
Archiwalne
Działka Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, Wierzbowe
Budzyń,wielkopolskie
351 000 zł42 m² 8 437,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 5-pokojowe Budzyń
Budzyń,małopolskie
730 000 zł89 m² 8 202,25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Budzyń
Budzyń,wielkopolskie
1 300 zł52 m² 25 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem
Budzyń,małopolskie
1 740 000 zł213 m² 8 169,01 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem
Budzyń,małopolskie
1 690 000 zł213 m² 7 934,27 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Budzyń
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2